Kim jesteśmy?

GLITHERM jest producentem i dostawcą szeregu surowców i produktów chemii specjalistycznej mających zastosowanie głównie w instalacjach pozyskujących energię ze źródeł odnawialnych, a także w przemyśle chemicznym, spożywczym czy budownictwie. 

Dlaczego GliTherm?

Technologie oraz produkty, oferowane przez naszą firmę zostały opracowane z myślą o satysfakcji i zadowoleniu najbardziej wymagających klientów.
nowe-technologie-2
Nowe technologie
i proces doskonalenia
test
Surowa kontrola
jakości produktów
24-hours-support (1)
Doradztwo, serwis
i szybka diagnoza
fast-delivery
kompleksowa obsługa logistyczna
Dzięki zastosowaniu nowych technologii i ciągłym procesie doskonalenia oraz surowej kontroli jakości nasze wyroby spełniają wysokie wymagania dotyczące parametrów użytkowych jakie są wymagane od produktów chemii specjalistycznej. Zajmujemy się również doradztwem i serwisem dla naszych Klientów, zapewniając dzięki współpracy z akredytowanymi laboratoriami analizę przyczyn, diagnozę i szybkie rozwiązywanie problemów.

Produkty GLITHERM i GLICAR

Efektem własnych prac rozwojowych jest rodzina płynów niezamarzających GLITHERM oraz GLICAR – produktów nowoczesnych, spełniających normy branżowe we wszystkich kluczowych obszarach zastosowań, takich jak układy klimatyzacyjne, chłodnicze, solarne i grzewcze.

Chemia przemysłowa

Płyny do napełniania instalacji grzewczych, solarnych, chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Chemia motoryzacyjna

Płyny na bazie glikolu etylenowego oraz skoncentrowane środki niskokrzepnące do chłodnic i silników.

Surowce chemiczne

Glikol etylenowy do płynów niezamarzających i glikol propylenowy stosowany w przemyśle.

Potrzebujesz więcej informacji?